Daha sosyal bir doremusic için!

Merhaba arkadaşlar bu konumu sizlere IT Systems Manager olarak hizmet verdiğim doremusic firmasının daha sosyal bir hale geldiğini ve hiç bir müzik şirketinde olmayan bazı projeleri hayata geçireceğini bildirmek için paylaşıyorum. Aslında bu sadece bir tanıtım yazısı olmalıydı ancak inanın çok farklı bir e-ticaret deneyimi önümüzdeki bir kaç aydan itibaren sizi bekliyor olacak! Deneyim derken sadece güleryüz vs. bahsetmiyorum. Tamamen müşteri ve memnuniyet odaklı bir oluşuma geçiliyor.

Her ne kadar şu an pasif olsada önümüzdeki haftaya kadar tamamen tamamlanmış olacak olan Sosyal ve Blog kısımlarını sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Peki nedir bu sosyal? Sadece doremusic‘i tercih eden kullanıcıların değil tüm herkese açık olan bir sosyal platform hayal edin! Müzik enstrümanları hakkında bilgilere ulaşabileceğiniz ve diğer kullanıcılar ile ürünler hakkında bilgi alışverişine geçebileceğiniz bir ortamdan bahsediyorum!

Blog bildiğimiz blog mu? Hayır kesinlikle normal bir kurumsal blogdan söz etmiyoruz burada. Bizim amacımız müzik ile ilgili ne kadar enterasan bilgi var ise sizlerle paylaşmak ve basit ama bir o kadar etkili kısa kullanım videolarını paylaşmak. İnanın bizde kullanım kılavuzlarından nefret ediyoruz!

Evet biz bu konuda artık çok samimiyiz ve bir o kadar da ciddiyiz. Önümüzdeki günlerde tekrar görüşmek üzere şimdilik bol müzikli günler dileriz!

doremusic Sosyal Ekibi